DOM PRZYJĘĆ Leśna Perła

Ważne uroczystości zasługują na wyjątkową oprawę. Nasz dom przyjęć położony jest w uroczym leśnym zakątku. Wygodne i stylowo urządzone wnętrza, niepowtarzalny klimat, wyśmienite jedzenie i miła obsługa to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

 

 WYSTAWNIE ALBO KAMERALNIE

 
 

Kroi się coś wielkiego? Jesteśmy na to przygotowani! Na sali weselnej może bawić się aż 160 gości. Leśna Perła to także miejsce, idealne na imprezę w nieco mniejszym gronie. Dzięki rozkładanym dźwiękoszczelnym ściankom, przestronna sala weselna szybko zamieni się w 3 niezależne i bardzo przytulne pomieszczenia. Każde z własnym wyjściem na taras. Dla naszych klientów przygotowaliśmy też wygodny apartament


MIEJSCE STWORZONE DO ZABAWY

W naszym domu przyjęć zorganizujecie Państwo niemal każdą uroczystość, od hucznego wesela, przez bankiet, szalone urodziny, komunię, kameralne spotkanie w gronie najbliższych, elegancką studniówkę i komers, po wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, szkolenia oraz spotkania biznesowe. W plenerach obok Leśnej Perły odbywają się pikniki, a także imprezy przy grillu.

 

 MOC WESELNYCH ATRAKCJI

 
 Najważniejszy dzień w życiu musi być perfekcyjnie przygotowany. Dbamy o to, by wszystko zapięte było na ostatni guzik. Na dobry początek nowożeńcy otrzymują od nas kilka prezentów. Do obiadu serwujemy im doskonałe wino, a po imprezie udostępniamy gustowny apartament. Mamy też niespodziankę dla najmłodszych. Za uśmiechy na ich buziach odpowiada animator, z którego usług klienci domu przyjęć korzystają bezpłatnie.

 

GALERIA


Polecamy park linowy:
Projektowanie stron i sklepów internetowych