SALA WESELNA Leśna Perła

Myślicie Państwo o stylowym i wygodnym lokalu, w którym zorganizujecie najważniejszą imprezę w życiu? Obszar poszukiwań obejmuje Śląsk, a w szczególności miasta Radlin i Rybnik?
Polecamy Dom Przyjęć Leśna Perła! Jesteśmy przekonani, że sala weselna położona w kameralnym miejscu na obrzeżach Radlina i w sąsiedztwie Rybnika spełni Państwa oczekiwania!

DOPASOWUJEMY SIĘ DO POTRZEB

Wiemy, że każde przyjęcie jest inne, dlatego naszą salę weselną, bez trudu można dopasować do charakteru imprezy oraz rozmachu, jakiego nabrały Państwa plany. Okolicznościowy obiad w towarzystwie najbliższych, tradycyjne polskie wesele z setką świetnie bawiących się gości, a może wystawne przyjęcie w wyjątkowo licznym gronie? Sprostamy każdemu wyzwaniu, a nasza sala weselna stanie się miejscem niezapomnianych wrażeń. Proponujemy trzy sprawdzone warianty aranżacji:

Stoły przybierają kształt klasycznej podkowy, co sprzyja integracji i ułatwia dobrą zabawę. Sala weselna zaaranżowana w taki sposób, jest miejscem idealnym na zorganizowanie obiadu dla rodziny i bliskich znajomych, czykameralnej imprezy weselnej.Sala weselna - układ miejsc 76

 

Nasz dom przyjęć doskonale nadaje się do przygotowania wesela na większą liczbę osób. Taka aranżacja gwarantuje wygodę, zarówno gościom bawiącym się przy stołach, jak i tym, którzy prawie w ogóle nie schodzą z parkietu.


Sala Weselna - układ miejsc 100

Myślicie Państwo o wystawnym przyjęciu, do którego potrzebna jest duża sala weselna? Radlin, a nawet Rybnik i Śląsk chcielibyście zadziwić rozmachem? Dom przyjęć Leśna Perła jest na to gotowy!6 rzędów stołów, miejsce na orkiestrę i stylowo urządzone wnętrza gwarantują wrażenia największego formatu.


Sala weselna - układ miejsc 140

 

OFEERUJEMY WIĘCEJ!

Gustownie urządzona sala weselna i układ stołów idealnie dopasowywany do potrzeb, to niejedyne atuty Domu Przyjęć Leśna Perła. Oprócz tego proponujemy Państwu:

Leśna Perła ma też ekstra prezent dla nowożeńców. Do swojej dyspozycji otrzymacie Państwo nasz najlepszy apartament, a rano zaserwujemy Wam pyszne śniadanie.

GALERIA


Polecamy park linowy:
Projektowanie stron i sklepów internetowych